Ładowanie…

SKUTECZNA POMOC PRAWNA

Skuteczne reprezentowanie interesów klienta jest oparte przede wszystkim na zaufaniu. Praca radcy prawnego polega na ścisłej współpracy z klientem w celu zidentyfikowania problemów, omówienia dostępnych opcji i przedstawienia najlepszych rozwiązań. Rozumiem, że udana reprezentacja zależy od bliskiego partnerstwa między prawnikiem a klientem.

Stawiam na jasną i szybką komunikację z klientem, także przy użyciu nowoczesnych metod. Klienci słusznie oczekują aktualizacji statusu ich spraw lub możliwości przeglądania dokumentów, które dotarły do kancelarii. Nie zawsze jest to możliwe, dlatego wprowadzam bezpieczny, oparty na chmurze system dla dokumentów dotyczących spraw, tak by klienci mogli sprawdzić status swojej sprawy i przejrzeć ważne dokumenty - zawsze i wszędzie.

Jednocześnie wierzę, że bycie prawnikiem nie polega na sprzedaży usług, tylko pomocy ludziom. Zbyt często natomiast klienci zgadzają się na proponowane działanie bez pełnego zrozumienia idących za nim obciążeń finansowych. To może powodować niepotrzebne nieporozumienia i brak satysfakcji, a dokładnie tych odczuć chciałabym uniknąć podczas współpracy. Dlatego, o ile to możliwe, zawsze wszystkie kwestie finansowe uzgadniam przed przystąpieniem do pracy.

Klientom indywidualnym proponuję przede wszystkim doradztwo prawne w zakresie sporów dotyczących własności prywatnej, w tym spraw odszkodowawczych, spadkowych, rozwodów i sporów związanych z roszczeniami majątkowymi po rozwodzie oraz rodzinnymi. Pomagam także w przypadku sporów z urzędami administracji publicznej. Zapewniam najwyższy stopień dyskrecji i poufności oraz przyjazną atmosferę.

Poniżej znajdą Państwo przykładowe obszary, w których mogę Państwu pomóc. Zapraszam do kontaktu.

UMOWY

Przygotowanie wszelkiego rodzaju umów oraz szczegółowa weryfikacja dokumentów przedstawionych przez kontrahenta.
(więcej…)

SPÓŁKI

Bieżąca obsługa prawna spółek, ponadto pomoc przy tworzeniu nowych podmiotów.
(więcej…)

PRAWO PRACY

Doradztwo w zakresie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy.
(więcej…)

ODSZKODOWANIA

Dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynienia za szkody na osobie i w majątku.
(więcej…)

ODZYSKIWANIE NALEŻNOŚCI

Windykacja należności na etapie przedsądowym i sądowym.
(więcej…)

PRAWO ADMINISTRACYJNE

Reprezentowanie klientów przed organami administracji publicznej oraz sądami administracyjnymi.
(więcej…)

PRAWO SPADKOWE

Doradztwo prawne w zakresie sukcesji majątku osób prywatnych oraz zabezpieczenie majątku przed mogącymi powstać sporami.
(więcej…)

PRAWO RODZINNE

Kompleksowe doradztwo związane ze stosunkami prawnymi w rodzinie (majątkowymi i niemajątkowymi).
(więcej…)

NIERUCHOMOŚCI

Wszechstronne analizy stanu prawnego nieruchomości oraz umowy związane ze sprzedażą i najmem nieruchomości.
(więcej…)