Ładowanie…

O MNIE, ZARÓWNO JAKO RADCY PRAWNYM, JAK I PRYWATNIE

Jestem radcą prawnym z kancelarią w Koninie, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, zajmującym się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej przedsiębiorcom oraz osobom fizycznym od ponad 10-ciu lat.

Studiowałam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, początkowo na kierunku Stosunki międzynarodowe o specjalności Europeistyka, a później równolegle na kierunku Prawo. 

W 2015 r. ukończyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, zakończoną zdanym bardzo dobrze egzaminem zawodowym. W 2018 r. zdecydowałam się założyć własną kancelarię w Koninie, do którego przywiodło mnie życie osobiste. 

Prawo nie było w ogóle moim pierwszym wyborem, jeśli chodzi o rozwój zawodowy. Marzyłam o zawodzie weterynarza i pracy ze zwierzętami, po prostu o znalezieniu pracy, która jest interesująca, angażująca, znacząca i koncentruje się na zapewnieniu pomocy innym. Nie przypuszczałam, że te cechy odnajdę również w zawodzie radcy prawnego. Moje podejście zmieniło się, gdy podjęłam pierwszą pracę – okazało się, że prawo w praktyce może być fascynujące. Szczególnie lubię samo poszukiwanie możliwych rozwiązań problemu, z którym do mnie jako prawnika przychodzi klient oraz sam kontakt z klientami.

Moim celem stało się jak najszybsze zdobycie szerokiego doświadczenia zawodowego - od 2. roku studiów podjęłam pracę w renomowanych poznańskich kancelariach prawnych, zajmujących się obsługą podmiotów biznesowych oraz z sektora administracji publicznej, jako specjalistka z zakresu prawa gospodarczego i cywilnego (w tym głównie prawa kontraktowego, prawa pracy i zamówień publicznych). Od kilku lat zajmuje się również obsługą osób fizycznych.

Znam prawo i mam doświadczenie w jego praktycznym stosowaniu. Chcę skutecznie pomagać klientom indywidualnym i biznesowym w pokonywaniu napotykanych przeszkód, poważniejszych życiowych kryzysów lub też w wykonaniu kolejnego kroku w kierunku wyznaczonego przez nich celu.

Bardzo ważna jest dla mnie równowaga pomiędzy "pracą" a życiem prywatnym. Wolny czas poświęcam na rodzinę i sport, w szczególności jeździectwo.

Zapraszam na spotkanie przy filiżance kawy.